استعلام DURACELL BATTERIES
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام DURACELL BATTERIES به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366967 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/14 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام DURACELL BATTERIES با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : منابع تغذیه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارپتروشیمی پارس
-
استانبوشهرکد پارس نماد9366967
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/14شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام DURACELL BATTERIES
DURACELL BATTERIES
تاریخ شروع توزیع اسناد : یکشنبه 5 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ پایان توزیع اسناد سه شنبه 14 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : سه شنبه 14مرداد 1404 ساعت 00:00
مبلغ ضمانتنامه:0
قابل توجه متقاضیان گرامی
با سلام احتراما به استحضار میرساند
استعلام خرید تقاضای مذکور در سامانه معاملات پتروشیمی پارس قابل مشاهده است. لطفا نسبت به مشاهده دریافت اسناد استعلام و ارسال پیشنهاد فنی به انضمام شرایط استعلام پیوست به صورت مهر شده در پاکت ب و پیشنهاد مالی در پاکت ج در مهلت مقرر اقدام فرمایید و در صورت عدم امکان تامین کالا انصراف خود را از طریق سامانه اعلام نمایید. همچنین پیشنهاد فنی و مالی الزاما مطابق با شرایط بازرگانی ذیل ارائه گردد و در صورت ارائه هر گونه شروط دیگر پیشنهاد مالی رد خواهد شد.
1 با توجه به زمان لازم جهت اخذ مجوزهای مربوطه می بایست برای پیشنهاد مالی حداقل یکماه اعتبار در نظر گرفته شود.
2- محل تحویل درب انبار پتروشیمی پارس در عسلویه
3- گارانتی و خدمات پس از فروش قید گردد.
4 کشور سازنده قید گردد.
5- تاریخ تحویل قید گردد جریمه تاخیر در تحویل کالا تعلق می گیرد.
-6- شرایط پرداخت مورد تایید پتروشیمی پارس 25 درصد پیش پرداخت در قبال ضمانتنامه بانکی و 75% پس از تحویل و تایید کالا در انبار پتروشیمی پارس
با تشکر واحد خرید پتروشیمی پارس
نام کارشناس خرید آقای ریاحی
موبایل : 09366342213
شماره تماس 07737263880 داخلی 4117
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366967
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/14
استعلام DURACELL BATTERIES
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL