جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام سولفوریک اسید

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام سولفوریک اسید به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366989 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان سایر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام سولفوریک اسید با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : مواد شیمیایی، مواد اولیه کارخانجات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا 
  • استان
    سایر
    کد پارس نماد
    9366989
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    شماره 39066
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    استعلام سولفوریک اسید
شرح آگهی

شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا 
برگ استعلام بها
استعلام شماره 39066
مهلت 1404.5.15

ردیف شماره  قطعه کالا مشخصات فنی کالا تعداد یا مقدار 
1 39.066 سولفوریک اسید نام تخصصی : سولفوریک اسید
نام لاتین SULPHURIC ACID 
فرمول شیمیائی : HiSO
نام شرکت سازنده صنایع پتروشیمی، اسید سمنان و......
محل مصرف : تصفیه خانه آب
نام عمومی : سولفوریک اسید
نوع : مایع 98%
نوع بسته بندی : حمل با تانکر
موارد ایمنی : ماده فوق شدیدا خورنده، اکسید کننده و سوزش آور بوده و به شدت با آب واکنش می دهد.
27.000 لیتر

ملاحظه : تمامی هزینه های قرارداد به عهده پیمانکار بوده و می بایست در پیشنهاد شماره 2 عقد قرارداد لحاظ نماید.
کلیه پیشنهادات ارزی و یا وابسته به نرخ ارز و مشروط به هر شکلی به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود. لذا شرکت کنندگان محترم می بایست نوسانات احتمالی نرخ ارز را نیز در پیشنهاد قیمت خود لحاظ نمایند.

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366989
  • استان / شهر سایر
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام سولفوریک اسید

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha