استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO... به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367002 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO... با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : الکتروموتور و پمپ های شناور، تجهیزات نفت و گاز، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت پتروشیمی پارس
-
استانبوشهرکد پارس نماد9367002
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO 52-2-220 OUTDOOR INSTALLED, PUMPED LIQUID
تاریخ شروع توزیع اسناد : یک شنبه 22 تیر 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : چهارشنبه 15 مرداد 1404 ساعت 12:00
0 مبلغ ضمانتنامه
تاریخ پایان توزیع استاد چهارشنبه 15 مرداد 1404 ساعت 12:00
قابل توجه متقاضیان گرامی
با سلام و احترام
به استحضار میرساند استعلام خرید تقاضای مذکور در سامانه معاملات پتروشیمی پارس قابل مشاهده است. لطفا نسبت به مشاهده دریافت اسناد استعلام و ارسال پیشنهاد فنی به انضمام شرایط استعلام فنی و مالی به پیوست به صورت مهر شده در پاکت ب و پیشنهاد مالی در پاکت ج در مهلت مقرر وعينا مطابق با شرایط استعلام ، اقدام فرمایید و در صورت عدم امکان تامین کالا انصراف خود را از طریق سامانه اعلام نمایید در صورت ارایه هرگونه پیشنها دفنی و مالی مغایر با شرایط استعلام ، پیشنهادات دریافتی مردود اعلام خواهد شد.
- اعتبار کافی حداقل دو ماه اعتبار برای پیشنهاد مالی با توجه به زمان لازم جهت اخذ مجوزهای مربوطه در نظر گرفته شود.
محل تحویل درب انبار پتروشیمی پارس در عسلویه
گارانتی حداقل یک ساله و خدمات پس از فروش حداقل 5 سال الزامی است.
تاریخ تحویل قید گردد جریمه تاخیر در تحویل کالا تعلق می گیرد.
پرداخت پس از تحویل و تایید کالا در انبار پتروشیمی پارس
با تشکر واحد خرید پتروشیمی پارس
نام کارشناس خرید ایوب مهاجر
مستقیم 07737295804
-داخلی 4563
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367002
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
- استعلام FARHAD FLOURESCENT LAMP FITTING
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL