استعلام تابلوی برق
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام تابلوی برق به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367016 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان کهگیلویه و بویراحمد میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام تابلوی برق با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : انواع تابلو و راکهای مخابراتی و برقی، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاربهنوش ایران
-
استانکهگیلویه و بویراحمدکد پارس نماد9367016
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی270296
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام تابلوی برق
درخواست خرید بهنوش ایران
مهلت: 1404.05.12 - 1404.05.18
شماره درخواست : 270296
نوع قلم: کالا
تاریخ درخواست : 1404.05.08
مرکز درخواست کننده: بهنوش گچساران
نوع طرف مقابل: مرکز هزینه
طرف مقابل: تعمیرات برق و برق اضطراری
توضیحات : تابلو برق حاوی یک دستگاه دیژنکتور ورودی موتور دار 22 کیلو ولت قابل قطع زیر بار 33 کیلو ولت 630 آمپر با احتساب سکسیونر بالاسری ، غیره قابل و سیستم تست VOLTAGE INDICATOR های مربوطه سکسیونر زمین مجهز به رله جریانی فارس محور از ما و نصب تجهیزات حفاظتی CT قطع و مجهز به ماژول پردازنده مرکزی و RTU های مورد نظر به طور کامل و یک دستگاه سلول PT پلاک و تجهیز اندازه گیری دیتالاگر و منبع تغذیه با احتساب ماژول ورودی مربوطه و منبع تغذیه و مودم با احتساب رله های حفاظتی و باطری با احتساب برنامه نویسی بطور کامل جهت افزایش دیماند برق مصرفی کارخانه
| ردیف | کد قلم | نام قلم | مقدار | واحد | تاریخ نیاز | مصرف کننده | توضیح قلم | موجود |
| 1 | 15413220089 | تابلوی برق | 1 | عدد | 1404.05.23 | تعمیرات برق و برق اضطراری | 1 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367016
- استان / شهر کهگیلویه و بویراحمد
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام تابلوی برق
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
- استعلام FARHAD FLOURESCENT LAMP FITTING
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL