پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تابلوی برق

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام تابلوی برق به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367016 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان کهگیلویه و بویراحمد میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام تابلوی برق با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : انواع تابلو و راکهای مخابراتی و برقی، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بهنوش ایران
  • استان
    کهگیلویه و بویراحمد
    کد پارس نماد
    9367016
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    270296
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    استعلام تابلوی برق
شرح آگهی

درخواست خرید بهنوش ایران

مهلت: 1404.05.12 - 1404.05.18
شماره درخواست : 270296
نوع قلم: کالا
تاریخ درخواست : 1404.05.08
مرکز درخواست کننده: بهنوش گچساران
نوع طرف مقابل: مرکز هزینه
طرف مقابل: تعمیرات برق و برق اضطراری
توضیحات : تابلو برق حاوی یک دستگاه دیژنکتور ورودی موتور دار 22 کیلو ولت قابل قطع زیر بار 33 کیلو ولت 630 آمپر با احتساب سکسیونر بالاسری ، غیره قابل و سیستم تست VOLTAGE INDICATOR های مربوطه سکسیونر زمین مجهز به رله جریانی فارس محور از ما و نصب تجهیزات حفاظتی CT قطع و مجهز به ماژول پردازنده مرکزی و RTU های مورد نظر به طور کامل و یک دستگاه سلول PT پلاک و تجهیز اندازه گیری دیتالاگر و منبع تغذیه با احتساب ماژول ورودی مربوطه و منبع تغذیه و مودم با احتساب رله های حفاظتی و باطری با احتساب برنامه نویسی بطور کامل جهت افزایش دیماند برق مصرفی کارخانه

ردیف کد قلم نام قلم مقدار واحد تاریخ نیاز مصرف کننده توضیح قلم موجود
1 15413220089 تابلوی برق 1 عدد 1404.05.23 تعمیرات برق و برق اضطراری   1

 

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367016
  • استان / شهر کهگیلویه و بویراحمد
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تابلوی برق

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha